TEV Üniversite Bursu Duyurusu

Türk Eğitim Vakfı (TEV) her yıl olduğu gibi maddi desteğe ihtiyacı olan başarılı öğrencilere bur vermektedir. 2020 – 2021 Eğitim Öğretim Yılı için Fakültemiz öğrencilerine 2(iki) kişilik kontenjan ayrılmıştır. Öğrencilerimizin burslardan yararlanabilmeleri için; 28 Eylül – 18 Ekim 2020 tarihleri arasında http://burs.tev.org.tr/ adresinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuru süresinin bitmesinin ardından Vakıf tarafından ön eleme yapılacaktır. Ön elemeyi geçerek mülakata katılmaya hak kazanan öğrencilere aşamalarla ilgili SMS veya E posta ile bilgilendirme yapılacak, dosyalarını hangi adrese göndermeleri gerektiği de bildirilecektir. (Fakülteye evrak teslimi yapılmayacaktır.)

 

 

0

Misyon

Yüksek adalet bilincine sahip ve toplumsal sorunlara duyarlı, entelektüel birikimi olan, akademik iddiaları yüksek, eleştirel bakışa ve uzlaşma kültürüne sahip Hukukçular yetiştirmek.

Vizyon

Hukukun ve Hukuk eğitiminin dünyadaki gelişimini yakından izleyen, bölgesel ve ülke düzeyinde olduğu kadar evrensel olarak da Hukukun modern toplumlardaki işlevselliğinin koşullarına dikkatli bir akademik yetkinliği hedef edinmiş, Hukuk zirvelerine ev sahipliği yapan bir Hukuk Fakültesi olmak.

İletişim

Hukuk Fakültesi
Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi 07058\Antalya TÜRKİYE
Tel: 0242 310 18 77 - 1926
Tel: 0242 227 69 75