HES Kodu Sorgulama
Antalya Valiliği İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu 2020/85 Kararı-Coronavirüs (Covid-19) Salgını’ndan Korumak ve Yayılmasını Engellemek İçin Alınması Gereken Tedbirler kapsamında alınan kararın 1. Maddesinde: ‘İlimizde bulunan tüm kamu kurum ve kuruluşları ile bankalarda (özel bankalar dahil) çalışan personel ile hizmet almak veya ziyaret amacıyla başvuran tüm vatandaşlarımızın, Sağlık Bakanlığı’nın uygulamaya koyduğu “Hayat Eve Sığar” (HES) uygulaması üzerinden HES kodu sorgulanarak binaya alınması’ şeklinde belirtilmektedir.  
Alınan kararı gereği; fakültemize girişlerde Sağlık Bakanlığı’nın uygulamaya koyduğu “Hayat Eve Sığar” (HES) uygulaması üzerinden, vatandaşların HES kodu sorgulanarak binaya alınacaktır. 
 
0

Misyon

Yüksek adalet bilincine sahip ve toplumsal sorunlara duyarlı, entelektüel birikimi olan, akademik iddiaları yüksek, eleştirel bakışa ve uzlaşma kültürüne sahip Hukukçular yetiştirmek.

Vizyon

Hukukun ve Hukuk eğitiminin dünyadaki gelişimini yakından izleyen, bölgesel ve ülke düzeyinde olduğu kadar evrensel olarak da Hukukun modern toplumlardaki işlevselliğinin koşullarına dikkatli bir akademik yetkinliği hedef edinmiş, Hukuk zirvelerine ev sahipliği yapan bir Hukuk Fakültesi olmak.

İletişim

Hukuk Fakültesi
Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi 07058\Antalya TÜRKİYE
Tel: 0242 310 18 77 - 1926
Tel: 0242 227 69 75