2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Öğretim Süreci Hakkında

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Öğretim Süreci Hakkında

1- Güz döneminde tüm dersler online sistem üzerinden Microsoft Teams programı kullanılarak senkron şeklinde (ders programında belirtilen gün ve saatte canlı olarak) gerçekleştirilecektir. Ders programı web sayfamızda ilan edilmiştir.

(http://hukuk.akdeniz.edu.tr/2020-2021-egitim-ogretim-yili-ders-programi/)

2- Dersler kayıt altına alınacağı için, öğrencilerin daha sonra dersi izlemesi mümkün olabilecektir. Ders kayıtlarından sonra her ders için Teams üzerinden sınıflar oluşturulacaktır.

3- Microsoft Teams programı üzerinden öğrencilerimizin dersleri takip edebilmesi için kayıt sırasında oluşturulan @akdeniz.edu.tr uzantılı mail adreslerinin kullanması gerekmektedir. Yeni kayıt yaptıran ve hesabı aktive olmamış öğrencilerimiz için kullanıcı hesabı aktivasyon başvurusu http://ekampus.akdeniz.edu.tr adresi üzerinden yapılabilir.

4- Microsoft Teams programı kullanımı ile ilgili gerekli bilgilendirmeler Üniversitemiz tarafından yapılacaktır.

5- Güz yarıyılında yürütülen tüm derslerin sınavlarının online olarak yapılması planlanmaktadır. Bu konuda gerekli duyuru ve bilgilendirmeler yapılacaktır.

 

0

Misyon

Yüksek adalet bilincine sahip ve toplumsal sorunlara duyarlı, entelektüel birikimi olan, akademik iddiaları yüksek, eleştirel bakışa ve uzlaşma kültürüne sahip hukukçular yetiştirmek.

Vizyon

Hukukun ve hukuk eğitiminin dünyadaki gelişimini yakından izleyen, bölgesel ve ülke düzeyinde olduğu kadar evrensel olarak da hukukun modern toplumlardaki işlevselliğinin koşullarına dikkatli bir akademik yetkinliği hedef edinmiş, hukuk zirvelerine ev sahipliği yapan bir hukuk fakültesi olmak.

İletişim

Hukuk Fakültesi
Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi 07058\Antalya TÜRKİYE
Tel: 0242 310 18 77 - 1926
Tel: 0242 227 69 75